Listopad 2011

#1 Óda na zmzlinu

7. listopadu 2011 v 21:20 | A.I. & Srancák |  Naše ódy se Srancákem
Hallo Leute! Dnešním večerem začíná naše jedinečná a originální rubrika "ódy(...)", které jsme vytvořili se Srancákema později nahráli u něj doma :D Text jsme napsali sami a od srdce, hudba je však využitá a zneužitá od jiných autorů, kteří ale samozřejmě nejsou tak geniální pisatelé ód a hymnusů jako my, aby si mohli svůj napsat text :D (Ano, tento článek jsi, drahý imaginární kamaráde, viděl u Srancáka). Naše první óda se z jistých důvodů nedala veřejně odprezentovat (18+), a tak jsme vyrukovali s poněkud slabším kouskem (ale má přinejmenším stejnou hloubku jako ta první), a tak se stává óda na jistou nejmenovanou zmrzlou pochutinu naším prvním oficiálním dílkem a začátkem naší hvěždné kariéry.
Doporučuji všem imaginárním frendíkům, kteří bývají silně pohnutí i u Esmeraldy (a to je doják, pánové a dámy), nechť si připraví několik (tisíc) papírových kapesníků (popř. rukávů), má to hloubku a je to doják, možná větší než Titanic.
Jen tak pro zajímavost: Ani já ani Srancák se nejmenujeme Cecilie Vanilková nebo Martin Topor, jen tak pro informaci ;)
Moje óda na Srancáka : Opravdu, opravdu chci aby Srancák nahrál cd (popř mc, protože cd mě v kazeťáku zlobí), jak říká "Icecream" (nebo populární slovo z první ody :D), který bych poslouchala před usnutím (však mi taky slíbil, že mi namluví jednu povídku k narozeninám, tak doufám, že to platí!! :D). Ne, ale fakt; on má super hlas, jen mě mrzí, že nemůžete slyšet naši první ódu, protože to, jak am jisté části prožívá...nezapomenutelné :D :D

Přeji příjemný poslech
(T.L.B.W.: Ok, uznávám, že jsme blázni, ale my se prostě umíme radovat i z obyčejných věcí :D )

(T.L.B.W.: Jak se vám líbí můj design (Moriarty bya-ch♥? Já ho miluju,takže tady bude dlouho => jestli se vám nelíbí, tak si prdněte ;)

A.I.