Nová vzrušující výprava, tentokrát do hlavy moderního týnejdžra

1. března 2011 v 21:23 | A.I. |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Zdravím vás, moji milovaní spolupíšící!
Jelikož jsem už dlouho nenapsala žádný smysluplný článek, rozhodla jsem se v tom pokračovat i nadále.
Myslím, že jste taky tak trochu třídou "zanedbávaní", ne každý vám rozumí, a dozajista musítě být pořádně zdeprimovaní, že si enmáte se svou kouzelnou třídou o čem vyprávět. Ano? Tak tu mám přímo pro vás pravidla, jak se stát moderím týnejdžrem. (Doufám, že pochopíte nadsázku, i když tohleto odkazuje i an několik konkrétních lidí.) :D
Takže, milí zoufalci, začínáme!

1. Nos věci jenom nejznačkovějších značek ze značek ; tak samozřejmě, tohle je úplně první krok, jak se stát dokonale moderním teenagerem. Nevíte, co to je DC, Quicksilver, Horsefeaders, Nuget..? Nevadí! Musíte se o tom však naučit mluvit, jako by jste nic jiného nedělali, než nakupovali v těchto značkových obchodech. Pro za čátek stačí, když si v těchto obchodech opatříte jenom kalhoty, tričko, mikinu, bundu, čepici, ponožky, boty, spodky a snowboard, aby jste konečně vypadli ze své outsajdrvnosti. Nikdy, upozorňuji NIKDY, doopravdy nepřiznejte, že všechny vaše "cool hadříky" jsou ze stánku za 25kč.
2. Vyznávejte extremismus ; ano, toto je nedíllnou součástí každého spořádaného týnejdžra. Dnešní nabídka extremistických vyznání je k nám vskutku velkorysá,. Můžete být například nacistou, nacionalistou, anarchistou nebo třeba zoofilem, hlavně tím buďte. Nevíte, co to znamená? Nevadí! Hlavně tím buďte! Kombinujte vše se vším, mezi nejzaručenější kombinace patří nacionalismus+rasismus+anarchie (dovolte mi smějícího se smajlíka :D :D :D)
3. Snažte se být největší děvkou ve třídě; uznávám, to patří k jedněm z nejtěžších úloh, ale jestli jste zvládli dvě předchozí, tohle zvládnete taky. Kružte kolem největších úchylů a nadrženců ve třídě tak dlouho, dokud si vás nevšimnou a neuštědří vám nějakou "vtipnou" poznámku. Tímto se zapíšete na seznam "bitches", a máte téměř vyhráno. Jakmile se stanete zájmem těchto "lidí", začněte je pomlouvat a distancovat se od nich. Už máte příliš velké postavenína to, aby jste s nimi trávili čas. Stává se z vás slibná děvka.
4. Mluvtě o sexu ; mluvte o sexu! Mluvte o něm v tělocviky, v lavici, na záchodě či v kabinetu v ředitelně. Snažte se u toho vypadat nemírně "svůdně" a "svádět" všechny okolo sebe (tím prohlubujete svoji "BB" (Big Bitch) pověst. Tvořte dvojsmysly, až s tím začnete lézt všem na nervy a nenechte si uniknout ani jednu jedinou oběť, kteráb řekne " Tak jsem to udělala (...)" Ani jediná vám nesmí uniknout, můžete to popřípadě ohodnotit nějakou "vtipnou kůl hláškou". Nikdy ale nikomu neřeknětě, že jste byli o slově sex poučeni pouze přes wikipedii.
5 .Mluvte o alkoholu ; džízas krajst, co by jste to byli za týna, kdyby jste se do týdne minimálně 7x "moooc neožrali"? (Tuto frázi si poznačte do deníčku, je totiž velmi důležitá, aby jste mohli se svými spolužáky mluvit "na úrovni") Ožíráte se vždy, všude a za jakýhkoliv okolností. Na facebooku piště statusy " Dneska mocklik super den, jsem nažraná jak prase" nebo " Dneska jsme se s borcama moooc ožrali, jako". To je důležitý bod k přežití ve společnosti (nikdy nepřiznávejte, že pijete čaj. radši se ptejte "Co je to čaj?" než by jste kladně odpověděli). Totéž platí i o cigaretách ("vybáníte" jich aspoň 20 za den, zapište si).
6. Používejte slova, která jsou zkomolůeninou jiných výrazů, popřípadě slova, která nikdo nikdy neslyšel ; ano, to je další z důležitých kroků, jak docílit postu "moderního teenagera". Choďte na fejz, noste bombr, nebo neustále hodnoťte něčí kozy (důležitý bod č.4). Nevíte, co to znamená? Nevadí. Mluvte o nich.
7." Pí*o, čurá*u" aneb naučte se mluvit ;Naučte se používat několik zdvořilostních vět , zde jsou příklady.
"Ty pi*o vymrdaná, co ty do mě pi*uješ, ty čurá*u jeden!" znamená Milý kamaráde, mohl by sis prosímtě tvoje hloupé poznámky nechat pro sebe, byl bych ti velmi vděčný.
"Hej, ty pí*o blbá, ty seš fakt úplná dylina, pí*o" znamená Moc se mi líbíš
"Tý vole, ty seš kundi*e, já byl tě mrd*l furt, ty pí*o!" znamená Jsi velmi krásná, v budoucnu bych s tebou chtěl mít pohlavní styk.
8. Inteligence ; Idea dokonalého moderního teenagera, by byla skoro splněna, ale přece jenom v tom stojí inteligence,a tu přece každý moderní teenager nemá! A proto ji potlačujte , jak jen můžete. Pokud se vám nepodaří klesnout na úroveň vašich spolužáků, musíte aspoň předstírat, že jste stejní debili jako oni. Vždycky jenom přikyvujte, nikdy nikoho neopravujte nebo tak, mohli by jste se totiž "vyvyšovat nad ostatní" (v teen jazyce : "Si o sobě jako mooooc myslíš, pi*o, co?") a to vy přece nechcete. Snažte se tedy být tím nejhloupějším člověkem ve třídě a budete slavit zaručený úspěch

Pokud jste splnili aspoň 7 z těchto pravidel, úspěch je zaručen. V příštích dnech se stanete součástí vaší třídy a každý vás bude oslovovat tak, jak se na každého správného člena sluší. Pičo.


Nyní jste dokonalým týnejdžrem. Užívejte života, bitches!
(:D :D :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Srancák Srancák | Web | 1. března 2011 v 21:44 | Reagovat

No někoho mi to připomíná že?? OO teda promin oprava: Kur*a ty pí*o zam*daná to je jak někdo z té naší pom*dané třídy. kur*a pí*a. říkám to dobře?  :D

2 Kaňka Kaňka | Web | 2. března 2011 v 14:37 | Reagovat

ano když jim budeš sedět na židli, začnou tě ze zadu bouchat pracákem a přitom řvát uhni p*čo uhni uhni ...kretén -.-"

3 Jane Jane | Web | 2. března 2011 v 19:18 | Reagovat

To o těch děvkách mi připomnělo můj článek "Jak se stát děvkou"...

4 Blé Blé | Web | 2. března 2011 v 20:49 | Reagovat

k destrukce nutící dnešní mládež.. :D
buch buch
jo mimochodem  se mi nelíbí, že ty sprotý slova cenzuruješ, protože já jsem proti cenzuře a navíc nevim co znamená
"ty seš kundi*e" ..kundite? kundiše? kundipe? ..prostě nevím :D

5 Lemona Lemona | Web | 13. března 2011 v 14:00 | Reagovat

"Si o sobě jako mooooc myslíš, pi*o, co?", mě dokonale dostalo :D :D

Pár takovejchle jsem taky měla na základce, nejradši bych to vystřílela.

6 patek philippe watch replica patek philippe watch replica | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 3:10 | Reagovat

Oh boy! It is like you understand my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with some images to drive the message home a bit, but other than that, this is helpful blog post. A good read. I'll certainly be back.
http://www.palewatches.com

7 Chemist Chemist | Web | 3. prosince 2013 v 16:22 | Reagovat

Neskutočne sa smejem ;D dokonale dielo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama