Březen 2011

Džástýn?

25. března 2011 v 21:42 | Idiot (jako obvykle obvykle píšící)

Zdravím vás, náhodní návštěvníci :D
Tak, týdenní depresi ve škole už máme za sebou, teď je tu uklidňující víkend, přes který by jsme měli načerpat trochu sil na další vyčerpávající týden ve škole. Panebože, jak já se těším na prázdniny. :D
No ale abych pravdu řekla, nejsou to "inteligentní šlovíčci" z naší školy, o kterých bych s váma chtěla mluvit. Moje dnešní solo téma bude.. *tramtatadá* Justin Bieber.
Polovina z vás se teďka s naprosto nechutným gesichtem zašklebila na brazovku a druhá polovina se zařekla, že na můj blog už nikdy nevkročí, neboť se asi obávají (?), že jsem chytla Bíbr Fívr. Ti, co zůstali možná doufají, že napíšu nenávistný článek. Ovšem, nic takového nechystám :D

Prazdroj mého přemýšlení nad tímto "objevem" začal, když jsme asi v 8. třídě prohlíželi časopis, a v něm byla nová tvář, nasládle vypadající kluk, s vlasy lesklejšími než čerstvě vydrhnuté holínky. Samozřejmě jsem se za nedlouho dozvěděla, že se jedná o nějakýho Biebera, a že ho mám buď nenávidět, nebo milovat (vybrala jsem si samozřejmě tu druhou možnost), a už jsem nad tím moc nepřemýšlela, prostě jsem byla kolektivního názoru, že slovo je Bieber je synonymem slova zlo.
Zůstala jsem u toho až do doby, kdy jsem objevila, viděla, toto video http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/bieber-nebo-smrt (nevím, jak se dává odkaz, od té doby, kdy se rozhodli "vylepšit" blog.cz).
Najednou jsem si řekla "Ty jo, ten Bíbr, to musí být docela fajn člověk, nevím, kdo by si ze sebe udělal tak brutální legraci". A najednou jsem nerozumněla, proč jsem ho neměla ráda. proč bych ho měla nesnášet? Nerozumím tomu.

A tak nějak od té doby říkám, že Justin Bieber je borec. No, co se písniček týče..neposlouchám ho, nelíbí se mi, co zpívá.Popravdě-mám někdy chuť ho zabít, když slyším, jak tu svoli fiskuli žene ještě do větších výšek, než je únosné. Na druhou stranu- vždyť je mu 16, džíz´, nemůže se zabývat politickými a depresivními tématy, kdo by ho na jednu stranu poslouchal, že? Mně se zdá JB jako geniální tah. Kluk, co není zrovna nějak moc velkej krasavec (mě se nezdá, ale už určitě vítě, že mám šílený vkus ;) , nijak moc nepřekvapí hlasem, textem ani videem, ale milují ho holky na celém světě právě pro tyhle všecky věci. Není to geniální? Ze všech negativ dokázali vytěžit co nejvíc.
Prostě si myslím, že bych neměla odsuzovat věci, pokud si je "neprožiju". Jenom proto, že Bíbr si češe vlasy na jednu stranu a maj ho rádi holky 11+ ještě neznamená, že to je hňup, co neumí do pěti napočítat. Není lepší, když ty holky poslouchají prostě kluka, kterej je docela vtipnej a umí si ze sebe udělat legraci, a když mi ho nikdo nenutí, ať si klidně zpívá Bejby bejby a maluje srdíčka do vzduchu, než aby poslouchali "drsného" rapera Rytmuse, který chce se všemi jenom "vyjebat, ojebat " či popřípadě "jebať". To si pusťte písničku "Všeci sa chcú jebať" od Rytmusa a to bude úplně "kulturní zážitek" :D Musím říct, že já jsem se smála, až jsem málem brečela, když mi Rytmus předhazoval svoje "drsné rýmy" :D Je tu bomba, je tu bomba :D :D Poslouchej te, jak se to "úžasně rýmuje" :D :D
(Toto je jenom pro drsňáky, slabší povahy by nemuseli pochopit tento velmi drsný a velmi "smyslný" text :D Křičte jeujeje :D :D Jetšě je boží, když Rytmus moralizuje "všade se jenom fetujee " :DDD "Toto napsal sám život! :D :D :D)

Shrnutí: Nejsem fanynka Justina Biebera, ale velmi ho obdivuju, co dokázal v 16-ti letech a přitom není namyšlený, jak by si většina lidí myslelo. Myslím, že je to prostě hudba pro 11+, a to je naprosto v pohodě, tam to patří a je super. Nemám ráda, když se hlásá, že člověk je tolerantní a nesnáší, když ho někdo škatulkuje, a přitom si zaškatulkuje třeba Bíbra nebo někoho takového, toho hned hodí do šuplíku pod názvem "největší sračka" a přitom viděli jenom jeho fotku, ani vlastně nevědí, kdo to je, ale okamžitě "komerční sranca=kentus". Justin Bieber je zlo? Ne, není. Rytmus je zlo. Jeuje.

Co vy a Justin Bieber? Nesnášíte ho stejně jako 60% lidstva? Nebo máte na něj stejný názor (nebo podobný) jako já, je vám lhostejný a nevyhledáváte ho? A co Rytmus? :D :D :D Chcete " jebať" s Rytmusom? (jeujeuj :D :D)

Mathias Rust Band- Fittesatan Anarki Kommando

5. března 2011 v 20:51 | A.I. Norofil :D |  Mezi 5-ti očima(hudba etc.)

Hallo !
Musím vám sem přidat jednu písničku, kterou znám sice už dlouho, ale teprve nedávno jsem si jí oblíbila a po dřině jsem jí našla na stažení a nyní má čestné místo v mém telefonu. Je od norské skupiny Mathias Rust Band, kterou na 100% neznáte, jelikož se jedná jenom o skupinu vytvořenou pro film Mannen som elsket Yngve (oficiální český název je "Mladí rebelové"). To asi nikdo neviděl, ale já jo, a musím říct, že to je opravdu skvělý film o "mladých rebelech" v 80. letech v Norsku. Norština^*^
Takže tady to je :)
(Ps: Bohužel jsem se tuhletu písničku (kupodivu) ještě nenaučila nazpaměť, ale například takový Srancák.. Opravdu mě mrzí, že ho to nikdy neuslyšítíte zpívat :D Totiž, on má geniální norštinu xD xD )


Nová vzrušující výprava, tentokrát do hlavy moderního týnejdžra

1. března 2011 v 21:23 | A.I. |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Zdravím vás, moji milovaní spolupíšící!
Jelikož jsem už dlouho nenapsala žádný smysluplný článek, rozhodla jsem se v tom pokračovat i nadále.
Myslím, že jste taky tak trochu třídou "zanedbávaní", ne každý vám rozumí, a dozajista musítě být pořádně zdeprimovaní, že si enmáte se svou kouzelnou třídou o čem vyprávět. Ano? Tak tu mám přímo pro vás pravidla, jak se stát moderím týnejdžrem. (Doufám, že pochopíte nadsázku, i když tohleto odkazuje i an několik konkrétních lidí.) :D
Takže, milí zoufalci, začínáme!

1. Nos věci jenom nejznačkovějších značek ze značek ; tak samozřejmě, tohle je úplně první krok, jak se stát dokonale moderním teenagerem. Nevíte, co to je DC, Quicksilver, Horsefeaders, Nuget..? Nevadí! Musíte se o tom však naučit mluvit, jako by jste nic jiného nedělali, než nakupovali v těchto značkových obchodech. Pro za čátek stačí, když si v těchto obchodech opatříte jenom kalhoty, tričko, mikinu, bundu, čepici, ponožky, boty, spodky a snowboard, aby jste konečně vypadli ze své outsajdrvnosti. Nikdy, upozorňuji NIKDY, doopravdy nepřiznejte, že všechny vaše "cool hadříky" jsou ze stánku za 25kč.
2. Vyznávejte extremismus ; ano, toto je nedíllnou součástí každého spořádaného týnejdžra. Dnešní nabídka extremistických vyznání je k nám vskutku velkorysá,. Můžete být například nacistou, nacionalistou, anarchistou nebo třeba zoofilem, hlavně tím buďte. Nevíte, co to znamená? Nevadí! Hlavně tím buďte! Kombinujte vše se vším, mezi nejzaručenější kombinace patří nacionalismus+rasismus+anarchie (dovolte mi smějícího se smajlíka :D :D :D)
3. Snažte se být největší děvkou ve třídě; uznávám, to patří k jedněm z nejtěžších úloh, ale jestli jste zvládli dvě předchozí, tohle zvládnete taky. Kružte kolem největších úchylů a nadrženců ve třídě tak dlouho, dokud si vás nevšimnou a neuštědří vám nějakou "vtipnou" poznámku. Tímto se zapíšete na seznam "bitches", a máte téměř vyhráno. Jakmile se stanete zájmem těchto "lidí", začněte je pomlouvat a distancovat se od nich. Už máte příliš velké postavenína to, aby jste s nimi trávili čas. Stává se z vás slibná děvka.
4. Mluvtě o sexu ; mluvte o sexu! Mluvte o něm v tělocviky, v lavici, na záchodě či v kabinetu v ředitelně. Snažte se u toho vypadat nemírně "svůdně" a "svádět" všechny okolo sebe (tím prohlubujete svoji "BB" (Big Bitch) pověst. Tvořte dvojsmysly, až s tím začnete lézt všem na nervy a nenechte si uniknout ani jednu jedinou oběť, kteráb řekne " Tak jsem to udělala (...)" Ani jediná vám nesmí uniknout, můžete to popřípadě ohodnotit nějakou "vtipnou kůl hláškou". Nikdy ale nikomu neřeknětě, že jste byli o slově sex poučeni pouze přes wikipedii.
5 .Mluvte o alkoholu ; džízas krajst, co by jste to byli za týna, kdyby jste se do týdne minimálně 7x "moooc neožrali"? (Tuto frázi si poznačte do deníčku, je totiž velmi důležitá, aby jste mohli se svými spolužáky mluvit "na úrovni") Ožíráte se vždy, všude a za jakýhkoliv okolností. Na facebooku piště statusy " Dneska mocklik super den, jsem nažraná jak prase" nebo " Dneska jsme se s borcama moooc ožrali, jako". To je důležitý bod k přežití ve společnosti (nikdy nepřiznávejte, že pijete čaj. radši se ptejte "Co je to čaj?" než by jste kladně odpověděli). Totéž platí i o cigaretách ("vybáníte" jich aspoň 20 za den, zapište si).
6. Používejte slova, která jsou zkomolůeninou jiných výrazů, popřípadě slova, která nikdo nikdy neslyšel ; ano, to je další z důležitých kroků, jak docílit postu "moderního teenagera". Choďte na fejz, noste bombr, nebo neustále hodnoťte něčí kozy (důležitý bod č.4). Nevíte, co to znamená? Nevadí. Mluvte o nich.
7." Pí*o, čurá*u" aneb naučte se mluvit ;Naučte se používat několik zdvořilostních vět , zde jsou příklady.
"Ty pi*o vymrdaná, co ty do mě pi*uješ, ty čurá*u jeden!" znamená Milý kamaráde, mohl by sis prosímtě tvoje hloupé poznámky nechat pro sebe, byl bych ti velmi vděčný.
"Hej, ty pí*o blbá, ty seš fakt úplná dylina, pí*o" znamená Moc se mi líbíš
"Tý vole, ty seš kundi*e, já byl tě mrd*l furt, ty pí*o!" znamená Jsi velmi krásná, v budoucnu bych s tebou chtěl mít pohlavní styk.
8. Inteligence ; Idea dokonalého moderního teenagera, by byla skoro splněna, ale přece jenom v tom stojí inteligence,a tu přece každý moderní teenager nemá! A proto ji potlačujte , jak jen můžete. Pokud se vám nepodaří klesnout na úroveň vašich spolužáků, musíte aspoň předstírat, že jste stejní debili jako oni. Vždycky jenom přikyvujte, nikdy nikoho neopravujte nebo tak, mohli by jste se totiž "vyvyšovat nad ostatní" (v teen jazyce : "Si o sobě jako mooooc myslíš, pi*o, co?") a to vy přece nechcete. Snažte se tedy být tím nejhloupějším člověkem ve třídě a budete slavit zaručený úspěch

Pokud jste splnili aspoň 7 z těchto pravidel, úspěch je zaručen. V příštích dnech se stanete součástí vaší třídy a každý vás bude oslovovat tak, jak se na každého správného člena sluší. Pičo.


Nyní jste dokonalým týnejdžrem. Užívejte života, bitches!
(:D :D :D)