Únor 2011

"The ship can´t sink!"

17. února 2011 v 16:34 | A.I. |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
"Kug", www.deviantart.com
Hallo Leute!
 Jak tak pozoruji můj "skvělý a úžasný" blog, není tu žádné opravdu zábavné video, u kterého bych se v poslední době pobavila. A tak mě napadlo, že sem něco na toto téma přidám ;)
 V poslední době jsem taky milovník krátké kinematografie a nejvíce se vyžívám v 5ti sekundových trhácích :D No, a většinou jsou tyhlety "extrémě dlouhé" filmy shrnutím nejdůležitějších chvil ve filmech. "5ti sekundový děj" má v novém zpracování třeba Titanic, Kill Bill, Pulp Fiction, Shrek, Matrix nebo třeba Batman. Mě se nejvíc líbil první a druhý zmiňovaný, možná rpoto, že jsem je neviděla :D Myslím celé filmy. Ale co se například Titanicu týče, myslím, že tam shrnuli opravdu to nejdůležitější :D I v Kill Bill. Takže doufám, že se u těhdle dvou kratičkých videí pobavíte aspoň trochu tak, jako já :)
(Já vím, je to blbost, ale věřte nebo ne, já se u toho neuvěřitelně bavila :D )Bang Bang.

6. února 2011 v 16:48 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Dneska mě napadla taková věc. Fajn, chápu, že toto zrovna nenapadne každýho, když je mu zle, přemýšlí, co by dal na blog a kouká se na poslední film  od Polanského a -jelikož má tak velmi "jednoduchý" politický děj- ho vůbec nechápe, ale mě to napadlo. Krása.
 Víte, přišlo  mi na mysl pár věcí, co se týká ras a takových legrací. totiž- nedávno  velký úspěch slavila písnička "Everybody hurts", kterou přezpívalo několik velmi hodných "celebrit", aby tak nakrmili ty hrozně roztomilé nafouklé pupíky na Haiti. Dost lidí utřelo slzu dojetí, něco na Haiťany poslali a znovu se zasněně dívali na klip k této dojemné písni, aby se rozněžňopvali nad jejím obsahem a nekonečně krásným srdcem všech účinkujících "umělců".  A já jsem se zasmála.
 Je na tom vtipný totiž to, že vůbec tou skupinou, kvůli které se to zpívalo, byli černoušci. No a? Fajn, supíšoidní. Na Haiti bylo zemětřesení, smrk, umřelo tam několik tisíc lidí, škyt, z toho x dětí, fňuk, a všichni černoši, fňuky škyty smrk. panebože, byli to černoši, chudáčci malí, musíme hned udělat obrovské akce, natočit 50 písniček, jak nám budou chybět a jak je milujeme, do klipu zaangažujem pár vychrtlých dětí a to bude pecka, otevřeme své srdce, yeah! Tak přibližně takové šílenství se strhlo, když se zem zatřásla pod Haiti. Fajn...faajn..fajne.
 A moje otázka zní proč. Moje otázka zní "proč, dámy a pánové, proč se strhne vždycky taková mela, když umře x černochů, když umře y bělochů, ale že umře x+y*2 "žluťáků", to je jedno, ještě si část lidí řekne" A maj to! Hajzli!". Hlavně že jsme si jako lidi rovni. Jo jo. Hi hi.
 Proč jsem v životě neslyšela "Song for Asia"? Vždyť tam jsou zemětřesení pořád! Můžu se zeptat, proč se jich nezastaneme? Kdyby nebylo třebas Japonsko, kdo by si dokázal představit svůj život minimálně na podobné úrovni, na jaké ho žije teď? Kdyby nebyla Čína, upřímně velmi pochybuju, že yb z někdo z vás, kterej to právě čte, teď právě seděl v oblečení (možná s výjmkou s láskou upletených babičiných fuseklí, sídlících na vašich nohách). Docela paradox. Docela směšné. Docela k pláči.
 Možná můj článek vyznívá, že hrozně upřednostňuju Asiaty narozdíl od  Afričanů a spol., ale tak to ani moc není. Jasně, je to pěkný, natočme písničku, vybírejme "vodu" v ulicích pro Haiťany a jsme si všichni, pís for evrybády! Ale když něco takovýho hlásám a dělám,  proč jenom na afriku? Proč se o těch zemětřeseních v Asii aspoň nemluví?
Proč se o Haiti mluví jako o hrozné katastrofě, když v Asii toto nepatří mezi ne zrovna obvyklé jevy? Neříkám, že v takovém počtu, ale taky si to žádá spousty obětí. A nikdo písničku nesloží, nikdo nezakládá sbírky, nikdo nevolá Angelině Jolie. Supíšoidní.

 Tenhleten článek byla jenom horká myšlenka a zaymšlení nad tím, že sice všichni říkají, že nejvíc lidí  nesnáší černochy, ale myslím, že už tomu zase  tak moc není. Teď  jsme  si jako lidi našli nový objekt k nenávisti - Asijaty. Nebo tak to na mě působí. Dovolte, abych předložila aspoň posladní "důkaz".  Toto se objevilo an jistém zpravodajském serveru. Tyto zprávy byli pod sebou.
 "Dva vietnamci pašovali marihuanu!"
 "Dva mladíci zastřelili a vykradli starou dámu"
Myslím, že toto něco vypovídá. Aspoň..našeptává.

Co vy na to?

(ps: Nejsem rasista )

A.I.