Leden 2011

"Elde, takový výkřik!" "Expresionismus". "Munch".

14. ledna 2011 v 22:20 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
dexter&brian
Nazdárek,
 tak mně tu zase máte. Mám hroznou radost, že vám můžu něco oznámit- byla jsem přijatá na uměleckou školu, zabývající se oděvním návrhářstvím :D yahoo ^^ Popravdě, jsem docela dřela na to, abych se tam dostala. Šli jsme tam s kamarádama, a to, jak jsme se připravovali na test z Všeobecně kulturního přehledu by mohla ukázat tahle příhoda, která se stala den poté, co jsme se učili různý obrazy, styly a malíře do 1. do rána. Kamarádky se fotili a dělali různý blbiny do foťáku, když tu se náhle ozvalo "Elde, ty jo, takovej výkřik!!!". Já jsem na to okamžitě zareagovala: "Expresionismus".A vedle mě stál kamarád, od kterýho se ozvalo "Munch". :D Přesně to, co jsme se učilli "ráno" :D
Tákže- prodrala jsem se mezi TOP 5 na tu školu, s 85 body :) Myslím, že to na MĚ nebyl špatný výsledek :) A jsem ráda, že mám teď pokoj, protože zkloubit přípravu na talentovky s přípravou na čtvrtletky a testy ve škole+ sledování Dexterea, věřte mi, to není žádná legrace xD Ale docela se mi ulevilo, že jsem z dnešní 1/4 práce dostala z matiky za 1, už mám 1 potvrzenou a nemusím nic řešit :)
dex
Chápu, teď to pro všechny musí být náročný, hlavně pro ty, kterým jde (stejně jako mě) o hodně dobrý známky na pololetní vysvědčení, aby mohli dalších několik let mrhat čas ve škole. A myslím, že to je fajn. Jsem ráda v poklusu. Fajn.

Končím, končím s otravováním a takdále. Hovadiny.
Mějte se, meni.