Prosinec 2010

Halo, Halo, Vajnachtn is hír!

25. prosince 2010 v 18:29 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Federico ♥
Hallo Leute,
tak, Vánoce jsou úspěšně za námi. Bylo pěkné mít znova Vánoce. Takové..povznášející. :)
Milí imaginární přátelé, musím napsat, že letos u nás doma proběhly Vánoce v naprostém klidu. Každé Vánoce jsem zvyklá vstávat kolem 7. hodiny. No tak jsem vstala, provedla klasickou hygienu a tak, a mažu dolů, protože jsem počítala s tím, že jako každý rok už budou všichni na nohou a bude se všechno chystat a tak. Takže když jsem sešla dolů po schodech, naši pospávali u televize :D takže jsem šla dělat cukroví a nadávala jsem , že jsem mohla ještě klidně spát :D Ale nakonec jsme se nějak rozpohybovali a kolem šesté jsme jedli a "ježíškovali".  Dostala jsem spoustu dárků, za zmínku stojí hlavně knížky a šicí stroj :)
salvi&federico
Brácha se ně mě díval jak na blázna, prej "Ona si přála šicí stroj?" :D takovým hlasem to ještě řekl :D
A to jsem ještě zdaleka neskončila se svým trapáctvím. Přiznávám se, už 15. rok jsem netrávila díváním se na horory na Vánoce, ale hezky jsem  sjížděla televizní pohádky, čímž jsem utvořila rekord v dívání se na televizi (dokonce jsem u ní vydržela 2 hodiny v kuse!! :O) :D Ovšem, romantika s Grantem mě zase- úspěšně-minula. Tak snad příště, Hughu. (To se nestane :D)
Ještě bych chtěla podotknout, že změním design, jelikož jsem viděla vynikající film Black Swan, tak udělám takový..Černolabuťový :)

Co jste dostali vy? Jak Vánoce probíhali u vás :) ? Dostali jste aspoň něco, co jste chtěli? Nebo jste byli obdarováni kosmetikou a dívčími románky?
A...
Jste trapní?
:D