Říjen 2010

Joy Division - Love will tears us apart

24. října 2010 v 21:36 | Idiot |  Mezi 5-ti očima(hudba etc.)
www.thesims2girls.blog.cz
Nazdar,
tak jsem to zase já, kdo se ozývá. Předpokládám, že jste byli vyloženě nedočkaví, až se vám zase ozvu. *Nešetří humorem*

Velmi nebezpečně rychle se blíží nejenom test z chemie, ale i prázdniny. Co hodláte dělat? Já budu doma, jako vždy. teda- doufám, že ve středu půjdeme s Hankou na veletrh středních škol- uvidíme, co si vybereme.Chi-chi. Ale stejně je to všechno na jedno brdo.

Teď vynecháme obvyklé (moje) slušné a moralizující žvásty, bla bla bla.  Zajímalo by mě, jestli někdo poslouchá(nebo zná) Joy Division. Nebudu se divit jestli, já na ně narazila omylem. Na ten styl hudby jsem si musela zvyknout, ale teď.. takový zvláštní styl muziky, pravděpodobně mi nepřipomíná nic moc, co jsem slyšela. Občas je to něco mezi rockem a punkem, místy je to uřvané, někdy je to svým způsobem naléhavé a šeptavé. Ian Curtis měl "Hlas"; nevím, jestli to bylo tím, že ho měl tak "vypitý", nebo se s ním prostě narodil. V každém případě taky proto byli nepřehlédnutelní. Tady je asi jejich nejznámější písnička, u nás je dost známý její remake "Love will tear us again" od Nouvelle Vague (viz. bývalé reklamy s větrníky (modré reklamní spoty) na TV Prima).


"Instantního muže a krokodýla do vany na šestku, prosím!"

16. října 2010 v 11:09 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Audrey
Hare.
Nebudu vás příliš obtěžovat, blbých lidí stejně musíte oběhnout mraky a číst si jejich bloky a články, stejně asi jako na mém, čímž pádem vás snad dlouho nezdržím. Chci vás jenom zase ze své kosmické lodě tak trošku pozdravit *spock-pozdrav*. Celý týden trpím tkz. "syndromem totálního vyčerpání nervových kanálků, záprstních kůstek a ušních lalůčků nadruhou". Kdybych to měla normálně vysvětlit, je to prostě takové vyčerpání , že ve škole usínám, nic mě nebaví atakdále. Jsem poslední dobou opravdu, co se emocí týče, naprosto vyšťavená. Taky se vám zdá, že čas strávený v hodinách ve škole  se neslyšně plíží tichými kroky myších princezen  nebo baletek? Že máte pocit, že musela uběhnout jisto jistě celá hodina a když se podíváte na hodiny, zjistíte, že vám zbýává ještě 30 minut? Připadám si ještě větší magor než obvykle. Hlavně mě nebaví škola. Strašně. Nejde o známky , nebo tak. Je to se mnou tak zoufalé, že vlastně jeden z mála předmětůl, který mě baví, je matika xD. Šílené. Nechápu. Jste taky tak ospalí? Já nevím, já myslím, že to je ospalost, neřekla bych, že je to nuda, protože nemám znuděný pocit.

Konec hovadin!

Jinak se vlastně cítím docela dobře :) zjistila jsem, že se mi konečně podařilo odbourat můj (jak King píše) "psací blok", čímž pádem zase občas pomalu, ale přesto občas něco napíšu. Jsou to jenom malé, chvilkové nápady, které za chvíly vyšumí jako bublinky ze špatně sycené limonády, ale přesto jsem strašně ráda, že se mi tu a tam něco podaří nasmolit. Víte, co bych chtěla? I když vás to absolutně nezajímá, nechtěla bych ani psa, křečka nebo malý rodinný domek (na pláži :D ). Chtěla bych psací stroj. Nevím sice, co bych s ním dělala, jelikož psát (co se článků, povídek a podobných legrací týče) neumím, ale přesto bych ho chtěla. Wau :D Počítač je na psaní  jakýchkoliv věcí naprd. Ale psací stroje jsou moje láska :) Předpokládám, že by nikdo jinej psací stroj nechtěl, ale já jo :)

Mimochodem, nechápu jaký máte tento článek účel. Pravděpodobně v něm vidíte, jaký dopad má na moje "normální šílenství" škola :D Je to se mnou horší a horší xD

No nic, mějte se hezky, mějte se rádi, aleluja :D

Jsem zralá na beily plaschik.

6. října 2010 v 22:00 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
500 days of Summer
Háj men,
řekněme, že poslední dobou tu nepřibývá příliš mnoho článků. Zdá se to sice býti ohrané, ale nemám čas, tkz. nestíhám.
Do školy je teď toho potřeba opravdu dost. Navíc právě děláme projekt, který máme prezentovat už v úterý, takže teda makáme. Bude o náboženství ve světe, a já zastupuju muslimku :D (šarmuta xD) No, bude to náročné.

Navíc- rozhodla jsem se chodit do tolika kroužků, kolik zvládnu :D a rozhodla jsem se říkat na všechny ano :D Takže budu chodit do kytary, vaření, chemického kroužku, přípravné češtiny, (pa)ruského jazyka, dance aerobicu, arobicu a cvičení na balónech :D (na toto neodpovídám, to je taková naše haluz s Elde :D), power a klasickou jógu a to by možná mohlo být všechno :D
500 days of Summer
Je to šílený, takový temto, ale zdá se mi to skvělý, každej den chodím na jedno(ho xD), tak začínám takzvaně "lépe a více společensky" žít. Chi-chi.

Právě zejtra mám 1. ruštinu, v 7 hodin ráno, takže musím vstávat v 5 :/ nevadí, máme to s mojí oblíbenou učitelkou. No a tak jsem si pustila takovou klasiku- t.A.T.u :D chi-chi.

Všimli jste si, že už dozráli kaštany? Taky dělate ve škole zvířátka z kaštanů :D ? My jsme dělali v pracku :D Žirafu nebo housenku, nikdo nic jinýho nezvládl, i když někdo chtěl zalichotit učiteli (náš se jmenuje jako jeden nejmenovaný druh opeřence) tím, že tohoto opeřence "vykaštanuje", ale mírně se to nepovedlo . :D
500 days of Summer

Tak to by snad možná mohlo býti vše, i když mám pocit, že jsem chtěla něco velmi důležitého poznamenat.

Mějte se hnusně.

(PS: Už vím!.. Těšíte se na Vánoce? :D)

"..I ya, nikomu ne skazhu chto ya robata lyublyu...Robot, robot, robot.."

:D