Září 2010

Nashledanou krokodýle

17. září 2010 v 23:20 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
joseph
Zdravím vás, sakři :D
 Právě jsem domalovala svůj první FanArt a  jsem na to pyšná :D

Tento týden byl pracovní. Jistě, víte, kolik čtverečkovaných papírů  jsem spotřebovala na Židy? Nepočítaně.

Ale o Judes nejde. Bylo tu dost písemek a tak. Hrůza. Nebo se učit do Chemie vzorečky. I když jsem se je učila minulý rok, tak jsem je znova zapomněla :D
Brad
A tak, psali jsme i matiku, potom se zkoušela fyzika.. to je největší tragédie. Fyzika mě ukrutně nebaví (snad až na Ohmy-plešouny, ty miluju :) ). Baví vás někoho fyzika? V tom případě má můj obdiv. Nechápu.
A do toho všeho to je samé "A už ses rozhodla, kam půjdeš?" , "Půjdeš na gympl?No určitě půjdeš na gympl" a " Nebo si zvolíš nějakou soukromou školu?". To člověk už opravdu neví, co odpovídat.
Moc vlastně nevím, co chci sdělit, jen jsem se chtěla ohlásit s tím, že možná o víkendu většinu z vás okomentuju :) .
Mějte se hnusně.

Můžete hádat, jak se cítím...

4. září 2010 v 23:57 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Audrey´s smile :)
Měli jste někdy pocit, že puknete štěstím? Normálně, představte si to! Na mě přišla tak úžasná pozitivní nálada, že se to ani nedá popsat slovy :D Už asi tři hodiny se usmívám jak blbec :D Ale fakt, a cítím se.. úplně úžasně . Mezi pauzama v psaní se točím na židli, tancuju na židli a tiše se směju, abych nevzbudila sestru. ^^. Mě je vám tak strašně dobře. Připadám si kdybych přišla na něco, co každému ,koho znám, uniká. Víte co je prča? Každej se strašně snažíme být dospělejší než všechny, co známe, a když jsme dospělí, tak chceme být dětští.Podle mě je to děsná švanda.  :)
Juno
Já jsem asi úplně vymazaná, ale myslím si, že nosit spoustu "trapných" nečerných triček není trapárna :D Tak stejně si myslím, že dívat se na pohádky není nic špatnýho. fajn, já jsem dětinská, já to vím a musím vám říct,. že jsem si koupila ponožky do půlky lítek s omašličkovaným pejskem. Možná to není normální, ale je mi to dost jedno. Na tváři mi pořád zůstává ten debilní úsměv. :D Absolutně nechápu, proč vám to tady píšu, nebo co mělo být účelem tohodle článku :D Ale je mi to dost jedno, nějkak to teĎka neřeším.
Mám takový dotaz- na všech blozích se vás ptají, jaká  písnička tě dostane do deprese, tak co já kdybych se zeptala- když mám tuhletu úžasnou směšnou dětskou náladu), která písnička vás zaručeně nakopne a pozitivně naladí?

Sestavím svoji "svatou" trojici :D

U mě to je určitě All I want is you od Barryho Louise PolisaraTo má tak hezký, jednoduchý a prostinký text, ale prostě.. Je mi z toho úžasně :)

Potom ej to určitě The Magic Position od Patricka Wolfa


To je prostě :D Pro mě je ta písnička nabitá takovým písmejktrovstvím a radostí, že si prostě nemůžu pomoct :D "Jů puts´ mí in d.. medžik pozišn dárlink nau" :D

No a za třetí? O tom jsem musela dost přemýšlet, ale nakonec jsem si nevybrala nic menšího než legendární Don´t worry be happy ;)


Don´t worry be happy... jo jo jo :) Bob Marley ;)

Ellen´s smile :)
určitě by se našlo dalších x písniček, který dokážou zvednou náladu :) Třeba Baby´s on fire, to miluju :) nebo R´nB soul od Horkýže, či třeba Yellow Submarine od Beatles ;)

Takže, jaká je ta vaše "usmívací" ? :)

Hůlky, tričko a... Dorian

3. září 2010 v 19:40 | idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Portrait of Dorian Gray
Zdravím vás, cucáci ;)
Tak jsme se všichni zase dostali do školy, hehe. 
Musím říct, že u mě je to fajn. Dostali jsme dobré učitele na předměty a je to fakt dobré :) Jak to vidíte se školou vy?

Taky u vás byl ten vošoust, co nabízí absolventská trička? Měli jsme se jako třída domluvit, jaké budeme mít, jaký obrázek na něj a jakou barvu, štěstí, že nám dal možnost, že si to můžeme objednat ve 4 odlišných barvách, takže jsme se nehádali (aspoň co se barev týče). Takže jako třída jsme se rozdělili na:

černá trička s bílým potiskem
černá trička s černým potiskem
zelená trička s černým potiskem
a růžové trička s černým potiskem

A můžete hádat, jaké tričko mám já :D ano, mám růžové xD vybrala jsem si, jelikož si myslím, že v černých tričkách budeme chodit celej život a můžu se ho kdykoliv koupit v obchodě..ale růžový bych si nekoupila, a myslím, že to tričko má být legrace. Takže proto růžové. No a když si ho objednali aji kluci :D to bych byla looser, kdybych si objednala černé, když to má být legrace, ne? :)

hůlky ^ ^
Joooo! Normálně, víte co? Hanka mě naučila jíst hůlkama!! :D No, pravda, "pokulhávám", ale už umím dopravit nudle do pusy, a pokaždé už mi nespadnou :D Hanko, doma trénuju :D Dobře já ^^ Umíte někdo jíst hůlkama? Mě by to strašně zajímalo, podle mě je to těžký, ale jak potom máte ten "grif", tak je to jednoduché ;)

Náš učitel nám normálně řekl, že pojedeme do konce října (Oktobr, či jak se to píše ve slovenštině ;) 
October prostě, Říjen, desátý měsíc xD) pojedeme do BRATISLAVY!!!! BLLLL!!! Já se úplně těším :)
A co vy, pojedete taky na nějakej výlet? :)

Dorian Gray
No, a tak naposled, byla jsme přesvědčená, že dneska konečně si zajdu do knihovny pro knížku, o které jsem už dost slyšela. Nejedná  se o nic míň než o Oscara Wilde a jeho "Obraz Doriana Graye". Jenže oni to měli všechno popůjčované :( Tak jsem se na to vykašlala a jak jsem došla domů, tak jsem si to stáhla jako mluvené slovo :) Miluju poslouchat namluvené knížky :D A jsem asi v ve čtvrtině a je to úplně úžasné :)
Zjistila jsem, že je teď nový film o Dorianovi, ale je to horor, takže na to nebudu koukat, to víte, starý strašpytel ;) Kdyby to náhodou někdo viděl, tak mi řekněte, jaké to je ,  a kdyby to nebylo moc strašidelné,. tak se na to možná podívám taky xD Možná... :D

No, takže se mějte děti a nezlobte maminku a tatínka.  xD xD
Tschüs :D