Červen 2010

Facebooková svatba

27. června 2010 v 19:25 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
ms
Zdravím všechny táborníky :P !
Přibližně v jednu hodinu odpoledne dneska jsem se vrátila z Neratovic, ze svatby . :D
V pátek jsme tam přijeli, ubytovali se a v sobotu jsme šli na svatbu mýho bratrance. Měli to strašně hezký. Všem to slušelo a tak. Dobré to bylo. Leč, nic pro mne :D
 No a po obřadu a takových legráckách se jelo slavit :D
Polovina osazenctva se zlila na moll :D Jenom já jsem lůzrovala s džusem a tričkem Facefuck ;)
Ale fakt s emi tam líbilo, bylo to super :D
Zejtra odjíždím an 3 týdny do chorvatska, rozhodně si tu beze mne odpočiňte a naberte síly na to, až tu zase budu xD bacha na mě :D

šangri-la

No a mimochodem; navštívila jsem výstavu  Šangri-la, výstavu o Asi, konkrétně Tibet, Nepál, Bhútán a Indie-Čína.Jestli někdo máte prachy, navštivte to! :)
Strašně hezky udělané to mají, uvidíte Mount Everest, chýši proroka nebo třeba typickou indickou uličku. 
Buddhismus je prostě můj, tak jsem se na to musela jít podívat. orpvdu mě to překvapilo a rozumím tomu, že v Bratislavě tuhletu výstavu otvíral Dalajláma.

No nic, tak se mějte, já odjíždím na 3 týdny.
Zdrávas, seňóros, putas :D

Namalováno jazykem,. přečteno palcem u pravé nohy

19. června 2010 v 9:46 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
www.thesims2girls.blog.cz
Zdravím vás všechny,
jsem tu zase se svojí obvyklou troškou do mlýna. Nemá cenu psát, že nestíhám xD Jelikož nestíhám. Máme teď dost  připravování na akademii, takže doufám, že něco do odjezdu do Hrvatska přidám. Odjíždím už příští pondělí, pokusím se  přednastavit nějaké články, ale vždyť přece víte, jak to se mnou je.
Já jsem strašně unavená. Ach jo. Ale naštěstí se už uzavíraly známky. Skončila jsem s konečnou jednou dvojkou z fyziky.Haleluja.
A rozhodla jsem se přidat nějaké moje obrázky, i když poslední dobou nemám vůbec čas na malování, a to mě velmi mrzí. Takže tyto jsou staré tak 3 týdny až měsíc.
Doufám, že se vám budou aspoň trochu líbit ^^

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!

13. června 2010 v 20:46 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Jonny Greenwood
Konec.
Chtěla bych vám říct, že už nejsem punk nebo podobné legrace. Už asi půl roku.
Nechce se mi řešit, jestli tohle tričko ej dost panghradrok, jestli si můžu vzít tyhle kalhoty nebo pustit tuhle písničku.
Neříkám, že punk nemám ráda. Ne, mám ho pořád docela dost ráda, Anti-Flag nebo Sex Pistols si ráda poslechnu, ale zjistila jsem, že mě vlastně nudí. Například takový Punk Floyd
"A jéé, A jéé, na piču to je.." Umí český punk vůbec něco jiného, než takhle nadávat v textech.Vlastně zpívat jenom o tom, jak je všechno hrozně špatný, jak se řítíme všichni doprdele.A ani neřeknou proč.
Proto mám radši nečesky zpívající interprety, aspoň jim nerozumím, co zpívají ;) Nebo jenom něco, né celý přiblblý text.Nějak mě přestalo bavit poslouchat písničky o tom, jak strašně jsme zkažená generace, ajk je to všechno naprd a strašný, jak jsme všichni chudáci a loutky ve velké hře politiky.
Přesedlala jsem na indie/alternativní rock.Tím pádem v současné době poslouchám všechno :)
Nemusím řešit, jestli tím dělám někomu ostudu nebo ne, jestli ej to dst hip hop, metal, nebo pang.Je to tak nějak lepší :)
A teď si jdu  s největší chutí poslechnout Lady GaGu :D akustickou verzi :) a je mi tak nějak fajn :)


4:52-nejlepší :)! Krásná písnička, ej to opravdu umělkyně :) A ten její hlas :) dalo by se to poslouchat pořád dokola :)
Teď se asi enbudu moc dostavovat, jelikož akademie se blíží a hraju ve třech vystoupeních, tak trénuju, například včera jsem tancovala na podpatcích do půl jedenácté večer :D a opalovala se, i když slunko nesnáším, tak musím vypadat trochu tmavší :D Jelikož budu Beyoncé :D kamarád bude Lady GaGa xD strašně se těším ^^ :)
To je tak nějak v kostce všechno. Nějak se mějte :)Tramvaje bourali, krev by stříkala, byl vylit přes oční bulvu čaj

6. června 2010 v 12:00 | Idiot |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
john lennon
Ahoj.
Dneska je 6.6. 2010.Docela obyčejný den, nemyslíte?Není :)
Dneska slaví 16 let ChemicalBarbie.Tímhle článkem bych jí chtěla říct, že jsem nmoc ráda, že jsem jí potkala (jak na netu, tak osobně), že jsem fakt hrozně ráda, že ji znám.Kdybych jí neznala, nic by se neměnilo, ale mám pocit, že "Mrkvě Jahodě" můžu říct dost věcí, který se ostatním říct bojím, určitě to dělá taky to, že to je přes skype, není to z očí do očí.I když, vlastně moc nevím.
Barbie,
si si takový unikát mezi lidmi.Každý ej originál, ale neznám nikoho jiného, kdo by m,ěla podobné myšlení, pdoobné zájmy nebo podobné spojování myšleneka  myšlení jako ty.Doufám, že nezkejsneš dejme tomu jako prodavačka, nebo jako jiný obyčejný a normální člověk, doufám, že o tobe budou vědět aspoň v Bratislavě, že budeš dělat něco, kde užiješ  hlavu.
Věřím, že se dostaneš na nějakou školu, která bude nejlepší :)


Už mi připadá, že melu sračky.
Celým tímhle článkem jsem chtěla prostě říct, že ti přeju všechno pěkné k narozeninám, hodně dárečků, žádné dosrávače a dolejzáky(např. já) a jiný kretény, otravym žádné hádky, ticho a klid.A prostě že jsem ráda, že tě mám. :)
A ještě jednou; KRÁSNÉ NAROZENINY!

Pusinky, Freddy a Šumák

4. června 2010 v 21:36 | Iditeque Žížaloteque |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Sifon
Helou sakrs,
dneska jsem se vrátila ze Školy v Přírodě, kde bylo skvěle.
Ano, bylo tam mnogho hádek a potyček, náš učitel občas hodně vypěnil (a to je kliďas), a jýá jsem s kamarádem stihla pozurážet polovinu mančaftu. Na jednu stranu to bylo legrační.
Teď ale vážne (Why so serious?) ; například jsem vyhrála soutěž o nejlepší masku.Nikdo nepřekonal Jokera xD Ha- ha - ha. Ale podle mne se mi tio opravdu povedlo, xicht jsem měla namalovaný fakt dobře :)
Kluci si vzali notebooky a repráky, co to ovšem bylo proti naší rychlovarné konvici (Hančiné!) !
Tkz. "TEA PARTY" se konala téměř pořád :D a potom byla "Nudle party" :DPořád jsme s Ferencem vařili čínské polívky :D A pili zelený čaj a vykládali :) to bylo úplně super xD
To je asi tak všechno.
Na festivalu Mezi Ploty bylo úžasně. Vyfotili jsme se se všema.S toxique (ten pošuk xD), s Tomášem Klusem nebo třeba s Xindlem X (debil).
Já jsem začala mít ráda Tomáše Kluse ^^ On je úplný génius! To je opravdový písničkář, on prostě dokáže z placu vymyslet písničku (nejel mu třeba kábel a tak začal zpívat o tom XD) a navíc byl vtipný, ne například jako Xindl X, který byl strašně drsný, ani se neusmál a jeho písničky byly o mrdání, popř. šukání. Debil.
A Toxique byli úplně skvělý, pošuk navždy a čtyřievr :D xD A Klára Výtisková byla úplně skvělá, sme se tam s ní pořád fotili a očumovali ji :D že, Lajli? v autě xD
Nebo jak jsme se potkali s babou od T-mobile!! :D
A nebo..-
Dost bylo žvástů.Dobrou noc.
Mějte se hnusně :)