Květen 2010

"Jako, úpa drogy bych si nikdy nevzala, né, nejsem blbá, néasi.Ale dneska jsem se slušně vožrala.Půjdem na cígo,co?" aneb Utopím vás v tripu, cucáci.

25. května 2010 v 20:33 | El Idiotos Žížalos, Putas, Seňóros! |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
www.thesims2girls.blog.cz
* "Nikdy by jste si je nevzali, přeci nejste paka!"
* "Kdo fetuje, nikdy to nikam nedotáhne!"
* "Nikdy bych na drogy nesáhla"

Ach jo, čtete ty hovadiny?
Budiž počat a porozen článeček o ničem. Tedy- o drogách.
Každý se jich bojí, máme z nich určitou hrůzu, každý má respekt a říká, že by se toho v životě nedotknul, jelikož by mu to "posralo život". Rodiče naše rozhodnutí tučně podporují a mají radost, že jejich děti jsou toho "svinstva svinskýho" ušetřený. Jsou rádi, že z jejich děcka nevyroste smažka nebo další zmatenej feťák.
Tohle jste určitě několikrát slyšeli/četli/viděli, popř. zaslechli , když jste mluvili sami se sebou.
Pojďme si nastínit i jinou stránku drog.
Můžete mi říct, co je na tom špatnýho? Já myslím, že to musí být hotová euforie, něco tak úžasnýho, že si to ani v nejdivočejších představách neumím představit.Musíte mít v hlavě ohromnej ohňostroj, jehož rakety vám střílí na míchu a všude jinde.Musí to být nepřežitelná haluz, protože, proč by se to jinak bralo, že?
Obávám se ale,že dnes se neberou drogy kvůli nějakému efektu.Ano, je to trapné,
drogy
ale myslím, žeteď se drogy berou jako důkaz nehorázného siláctví, že jsem "nejvíc".Nezáleží (prvně) na efektech, nezáleží na tom, jakou mají drogy úžasnou prahistorii, ale jenom na tom, jak být kůl.
To, že bych byla víc kůl, kdybych si naplácla rybu na hlavu a chodila s tím po Svoboďáku, to se nepočítá.
Snažím se být kůl tím, že nepiju, nekouřím, neberu drogy. Jsem tím pádem lůzr. No jistě, posuďte sami!!!

* V životě jsem nekouřila, není mi to blízké, neláká mě to
* Nepřipadá mi zábavné dívat se na videa, kde ožralci blijou do kanálů
* Nechce se mi poslouchat o tom jak se někdo "zase pořádně napral(popř. nažral jak sviňa)"
* Ani jednou jsem se nevožrala
* Ani jednou jsem se nezhulila

Je to příšerné, co

? Vylučte mě ze polečnosti, jsem připravena umřít xD
tím jsem chtěla dát najevo, že všichni hrozně odsuzují drogy, přitom je většinou sami konzumují-alkohol a cigarety jsou taky drogy.Mnohdy daleko nebezpečnější, než ty "opravdické".
Když pijete, když kouříte cigarety, jak se cítíte? Cítíte jednotnost? Cítíte vnitřní výhru? Tohle nemá být článek typu "TY TY TY nebumbej, nehul, TY TY TY", ale upřímně mne to zajímá, jelikož já jsem alkoholu ani  "švárům" v životě nepodlehla.Prostě mě neberou, nedávají mi pocit štěstí, který bych si jimi podle článků a nadšených rozhovorů očekávala.
A proto se mi zdá vtipné, když někdo říká, že yb v životě nebral drogy, a přitom chlastá a hulí jak továrna xD xD Víte, nemám ráda, když někdo mele sračky, totální čisté sračky, a toto jsou sračky jak vyprané v Perwollu Shit Magic.

Shrnutí : O tom, že jsou drogy svinstvo nemusíme rozvíjet debatu, já je však teoreticky a svým způsobem mám ráda.Jenže čeho je moc, toho moc škodí.Teoreticky je úplně jedno, jestli budete chlasta rumíček nebo si píchat perníček, efekt (tělesný) to bude mít stejný( nebudu se hádat o množství, začátku, dávkování etc.). Ale můžete mi říct, proč se na vás "perníkáře", bude společnost dívat jako an mnohem nebezpečnější osobu, než pepíka, věčně ožralýho chlapíka?
To je ta zkurvená společnost.
Ave vy.

Co si myslíte o drogách? Myslíte, že je špatné brát drogy, a alkohol+ cigarety se nepočítají? Že by se měla zlegalizovat marihuana? A nebo si prostě přejete utopit se na mýslový lžičce? Pište :)

Malé velké zlo

18. května 2010 v 21:22 | Žížala |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
Zdravím vás, moji milí příznivci .

Asi před 2 týdny jsem si prohlížela jeden časopis s velkým palcovým titulkem "Diktátorské mimino!".Samozřejmě, že mě to zaujalo.Jak jinak. V článku vcelku kritizovali dánku (bohužel, a velmi mě to mrzí, si nepamatuji její jméno), která vyfotografovala svoje dítě(tehdy té holčičce bylo asi 1,5 roku) v diktátorských uniformách. Mezi nimi byl například Hitler, Stalin, bin Ladin nebo Pinnochet.

Jelikož teprve teď vystavuje svoje fotografie, dánská společnost se rozdělila na 2 strany.Buďto její práce mohutně oslavují, a nebo jí odsuzují za to, že prý dceři zařídila trauma na celý život.Patřím k těm prvním,jelikož ta autorkapřišla se strašně zajímavým obhájením těch "šokujících" fotek " V každém z nás je zlo.".Chtěla poukýázat na to, že Hitler, Stalin a další byli taky rostomilými dětmi  s červenými tvářičkami, že v nich zlo bylo zaklíčeno jako v každém z nás a potom se, narozdíl od většiny, rozrostlo do obludných rozměrů.Líbí se mi její názor, že každý byl, když se narodil , stejný.Nejenom, že jsme byli všichni nazí, ale byli jsme stejní.Byli jsme stejně roztomilé a nevinné děti, dokud se z nás nestali lidé.Každý je zlý, jde o to, do jaké míry je společnost ochotná to tolerovat, a do jaké míry to člověk nechá dojít.
Chtěla bych si vypůjčit větu z výborného českého filmu NORMAL, mě věta donutila k zamyšlení,už nad ní fylozofuju aspoň 2 týdny.Zní " Rodí se zrůdy, nebo je vytváříme?"

Chtěla bych, abyjste napsali, co si o tom myslíte.Co si ymslíte o té osobě, co to vyfotila,co si myslíte o fotkách, co si myslíte o větě a myšlence těch skandálních fotek.
A vlastně "Rodí se zrůdy, nebo je vytváříme"?

Stalin

Pinnochet
Mao ce tuong

Hitler

Radiohead - Street Spirit (Fade out)

12. května 2010 v 21:53 | Žížalka |  Mezi 5-ti očima(hudba etc.)
www.thesims2girls.blog.cz
Ten vzhled stránky je trošku sjetý, není-liž pravda?
Ale mně se to prostě líbí.
Myslím,že to je jeden z nejnádhernějších designů, co tu kdy byl :)

Rozhodla jsem se přidat moji poslední dobou oblíbenou písničku od Radiohead , kterou se stala,kromě starých známých, Street Spirit (Fade out).
Ta písnička je taková,..nevím. Ve mě evokuje stovky emocí. Vnitřních. Taové mírně deprimující, podle toho, jak to vezmete.Ale i tak se mi ta písnička nechutně líbí.


Překlad:

Duch ulice

Řady baráků se na mě snáší
Cítím, jak se mě dotýkají jejich modré ruce
Všechny tyhle věci na svých místech
Všechny tyhle věci jednou celé pozříme _______
A zase se ztratí
A zmizí

Tenhle stroj nebude komunikovat
Tyhle myšlenky a tlak, pod kterým jsem
Buď dítě země,
utvoř kruh
předtím než všichni
zase zanikneme
A zase se ztratíme
A zase se ztratíme

oooh... oooh... oooh...
oooh... oooh

Rozbitá vejce, mrtví ptáci
Kříčí jak bojujou o život
Cítím smrt, vidím její prasečí očka
Všechny tyhle věci na svých místech
Všechny tyhle věci jednou celé pozříme _______
A zase se ztratí
A zmizí


Ponoř svou duši do lásky
Ponoř svou duši do láskyKde sranda končí, průser začíná

3. května 2010 v 20:10 | El Idiotos,Putas, Seňóros! |  Co jsem zaslechla,když jsem mluvila sama se sebou
www.thesims2girls.blog.cz
Zdravíčko všem.
S přáním naprosto nechutného dne se opět hlásím do blogového virtuálního života.
Chyběl mi blog, chyběl, i když jsem byla ryč jenom několik dnů, ale absolutně bez chutě něco přidávat neb prohlížet blogy.Takže, teď už mě tu máte.
V mém životě se zatím nestala žádná změna, o které bych vás neprodleně musela informovat.
Snad jenom pár faktů(né, že by vás to zajímalo, ale řekněmě, omluvte mě, musím se vypovídat )

*Doma je k mému velkému(!) překvapení všechno v naprostém pořádku.

*Ve škole to jakžtakž zvládám, když na sobě máknu, budu mít jenom jednu dvojku z fyziky

*Chystám se na festival MeziPloty a na koncert skupiny Montage (kdo se náhodou zhrozil u druhého jména, jelikož ví, že to je elektro, tak ho musím upozornit,že jsem začala poslouchat Patricka Wolfa- néže by vás to přílišně zajímalo, ale mám slovní průjem.Musím! xD)

*Vybrala jsem si za víkend povolání, které bych chtěla dělat.Celé této legraci jménem zaměstnání věnuji článek.Nebojte se, do umění se opravdu kurvit nebudu ;)

*V Červnu jedu do Prahy na P!nk, stejda to už zaplatil, jdu já, strejda, a nějaká jeho kamarádka.Moc se těším, proto, kdokoliv, kdo by jel, ať okamžitě napíše, srazíme se tam někde ^^ !
Bude to pod širákem a Pink slibuje ještě úchvatnější šou, než byla minule :)

*Poslední dobou propadám Radiohead.

*Asi budu měnit dyzájn.

Toť asi vše, drazí zlatí ocelový mosazní.
Nebylo toho moc, ale snad jsem vás příliš neunudila.Majte sa ^^